Jak interpretować wyniki moich badań?

Witam, proszę o interpretację wyników badania. Glukoza na czczo: 83, po obciążeniu 75 g po 1 godz.: 109 a po 2 godz.: 200. Natomiast insulina na czczo: 2,80 i po obciążeniu po 1 godz.: 4,90 a po 2 godz.: 31,60.

Dzień dobry,

brak informacji o objawach klinicznych oraz z jakiego powodu zostało wykonane badanie diagnostyczne.

Nie mniej jednak wskazana konsultacja z lekarzem diabetologiem, który przeprowadzi wywiad i badanie przedmiotowe oceniając wynik z objawami klinicznymi.

Pozdrawiam