Jak leczy się diastemę?

Dzien dobry, jak wygląda leczenie duzej diastemy okolo 4-5mm czy w takim przypadku jestem skazana na aparat którego nienawidzę, czy jest może możliwość zastąpienia licowkami albo kompozytem?

Na pewno na temat możliwych opcji leczenia u Pani najwięcej będzie mógł powiedzieć lekarz po przeprowadzeniu bezpośredniego badania.