Jak leczy się guzek wartowniczy?

Dzień dobry.mam na imię Łukasz i mam pytanie chyba do chirurga ogólnego .otóż leczylem się na szczelinę odbytu po chorobie pozostał mi tak zwany guzek wartowniczy który od jakiegoś czasu się powiększa i sprawia ze odczuwam dyskomfort.mam pytanie czy może być z tym jakiś problem czy musze zgłosić się z tym do lekarza.Dziękuję za odpowiedź.

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

Byłoby najlepiej, gdyby Pan się zgłosił do lekarza. On bedzie mógł zaproponować najlepsze leczenie w Pana sytuacji.