Jak leczyć ból kręgosłupa?

kregoslup boli od dawna, od dwoch miesiecy bole zaczely pojawiac sie czesciej i bardziej bolesne , lekarz ,ortopeda ,dal skierowanie ,na MNR, polozylam sie nie wstalam moje nogi nie chcialy stac , internista i zastrzyki Naklofen 25 mg i Milgamma N czuje sie coraz gorzej jestem slaba a bol jest bardzo dziwny ,dlatego ze jest to zimny wrecz lodowaty bol po czym strasznie sie poce prosze o rade gdzie powinnam sie udac nie robiono mi zadnych badan ,po tygodniu troche bol zelzal problem chodzeniem

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie zgłosić się do lekarza neurologa lub neurochirurga