Jak leczyć bóle głowy od zatok u 38-latki?

Witam.Od kilku dni mam bóle głowy jakby od zatok(jak leżę był silniejszy) jest mi ciężko oddychać ,miałam zatkany nos.teraz zaczeło ciec z nosa troche czasami mokro zakaszle,ale teraz zaczeło mi dodatkowo kłuć w szyi podczas kaszlu że aż jak moge to się powstrzymuje od kaszlu.początkowo brałam gripex hot max i sinules od zatok.Dziękuje za odpowiedz.

Proponuje wizytę u lekarza POZ, który zbada Panią i zastosuje odpowiednie leczenie przy Pani ogólnym stanie zdrowia i chorobach towarzyszących. Pozdrawiam.