Jak leczyć bóle palców?

od jakiegorz czasu bolom mnie palce durze od stopy cześnie mi nie przeszkadzało a teras mnie zaczynajom mnie bolec asz czasami asz kulejem tam mi czasami noga boli a na palca mam wystajoce kostki na palcach ku gurze od urodzenia som podgiete a na palcach robiom sie odciski czy jakasz operacia wyprostujoce palce czy jakies nakladki prostujoce palce

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u lekarza ortopedy po badaniu będzie można zalecic dalsze postepowanie