Jak leczyć guz oczodołu u dziecka?

Witam u mojej córki zdiagnozowano guz oczodołu marformacji naczyniowej. 1,5x2,5 cm.Miala do niego wczykniecie jakiegoś lekarstwa co miało zmniejszyć guza obliteracja nie stety guz ani trochę się nie zmniejszyl. Na to oko nie widzi dobrze ma wadę 3 ale lekarz mówi że by jeszcze nie kupować okularów niewiem ci mamy robić bo wydaje mi się że trochę to bagatelizuja.

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję udać się do lekarza okulisty odnośnie okularów. co do leczenia samego guza konieczna obserwacja i ew ponowie leczenia lub zastosowanie innego. proponuję zgłosić się do lekarza chirurga dziecięcego.