Jak leczyć ropień po usunięciu wyrostka robaczkowego?

Witam jestem po usunięciu wyrostka. Zabieg odbył się na cito przez wysokie crp 150.Wypisana zostałam po 4 dniach w stanie dobrym. Po około 2 dniach wysoka gorączka powyżej 38 i o oczywiście ropień założony dren. Z treści posiew wyszed) ok. Praktycznie tydzień czasu założony sączek i ewakuacja ropnia. Lekarz próbował bez drenu ale płyn nadal się zbierał!!! Proszę o radę zmienić lekarz??

Nie sądzę, aby lekarz postępował niewłaściwie, na pewno wszystko robione jest zgodnie z procedurami. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.