Jak leczyć torbiel w piersi?

Mam torbiel w piersi, 2 lata temu miala 7 mm, rok temu 10 mm a w tym roku 12 mm. Lekarz ktory robil mi usg poiedzial ze mam 12 mm torbiel, spytalam co zrobic z tym dostalam odp do obserwacji. Trzeba cos zrobic z tym? Czy tylko kontrolowsc co roku? Czy jakies badania lub usunac torbiel?

Witam Torbiele to zmiany łagodne, nalezy je kontrolować. Interwencja jest wskazana w razie dolegliwości bóowych. w razie niepewności zapraszam na konsultację. Poradnia Artvein 600086240/501784896
pozdrawiam
Dr n med Daniel Maliszewski