Jak mam interpretować wynik badania kręgosłupa?

Proszę o interpretację wyniku. Badaniem wykazuje płaską paracentralna przepukline(protruzje) krążka m/kregowegoL5/S1 sięgającą przedniej ściany worka oponowego i i korzenia rdzeniowegoS1 po stronielewej(nieznacznie pogrubialy poniżej poziomu krążka). Odwodnienie. M opisanego krążka. Wymiar strzałów kanału kręgowego na tym poziomie wynosi 13mm.Opcja 3Dwykazala wypukline ę krążka m/kręgowego Th9/Th10

Udzieliłam już odpowiedzi na Pani pytanie, musiało się zdublować wysyłając. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż oczekiwany czas udzielania odpowiedzi ze strony portalu.