Jak mogę pomóc partnerowi, który jest chorobliwie zazdrosny?

Dzień dobry,jak mogę pomóc partnerowi, który jest chorobliwie zazdrosny. On sam źle się z tym czuje, chciałby sie od tego uwolnić lecz nie chce pomocy psychologicznej. Co ja mogę zrobić? Jak pomóc

Dzień dobry,

Może Pani zaproponować WSPÓLNĄ wizytę u psychoterapeuty, zajmującego się terapią PARY / MAŁŻEŃSKĄ.

Witam,
u podłoża zazdrości mogą kryć się różne rzecz np. niska samoocena, lęk, z którymi trudno poradzić sobie samemu. Bez wizyty u psychoterapeuty może być ciężko odkryć i zniwelować przyczynę zazdrości. Jeżeli partner nie chce sam udać się na konsultację można spróbować rozpocząć terapię dla par.

Pozdrawiam
http://www.centrum-sensis.pl