Jak mogę pozbyć się 20 kg w krótkim czasie

Mam 12 lat 175cm wzrostu ważę ok. 80kg. moje BMI wynosi:26.1. Chciałabym schudnąć do mojej wymarzonej wagi 50-60kg. Moja nadwaga utrudnia mi życie, gdyż nie mogę znaleźć na siebie odpowiednich do mojego wieku ubrań. A co do chodzenia na pływalnie, to wolałabym nie, gdyż wstydzę się mojego strasznie odstającego BRZUCHA! Śniadania w domu nie jadam, jedynie w szkole jakąś kanapkę z szynką jem a po 2 lub 3 godz. lekcyjnych jadłam drugą ale do kilku dni zaczęłam ograniczać się do jednej. Obiad jem w okolicach godziny 15:00. Kolacje jem w okolicach godziny 20 ale staram się wcześniej. Ćwiczę ok 2 razy w tygodniu. Mam spore problemy z kondycją, gdyż z biegania w VI klasie mam 2. Bardzo mi na tym zależy bo w szkole jestem często obiektem drwin...
12 LAT ponad rok temu

Witam,

Odnośnie tego, iż ważysz dużo pisałam już w poprzedniej odpowiedzi.
Jeśli chodzi o wstyd, który odczuwasz w związku ze swoim ciałem, to prosiłabym Cię, abyś zmieniła sposób myślenia.
Stroniąc od aktywności fizycznej, będziesz dalej tyła, co jeszcze bardziej pogorszy Twój sposób myślenia o sobie - wytworzy się swoiste błędne koło.
Zaakceptuj siebie i skup się na tym, że poprzez ruch dbasz o siebie i o własne ciało.
Brzuszek możesz ukryć wskakując w specjalny maskujący krągłości kostium.
Doskonale sprawdzają się te, w ciemnych barwach, jednoczęściowe.
Część wyposażona jest w specjalne wstawki spłaszczające brzuszek - zapytaj o nie w sklepie sportowym.

Jadać powinnaś 4-5 posiłków dziennie, każdy co ok. 3 h.
Nie rezygnuj ze śniadania w domu - to bardzo ważny element dnia.
Do szkoły zabieraj II śniadanie i lekką przegryzkę (jogurt lub owoc lub batonik zbożowy).

Pozdrawiam

P.S
Głowa do góry!