Jak mogłabym zrzucić parę kilo? Bardzo proszę o odpowiedź i pomoc

Witam serdecznie. Bardzo zależy mi na zrzuceniu paru kilogramów tłuszczu. Najlepiej w ciągu kilku miesięcy. Czuję się bardzo niekomfortowo z moją wagą i wyglądem. Opiszę swój wygląd i sposób dbania według pomocnych punktów. 1. 53kg, 11lat, kobieta, od czasu do czasu (rzadko) jazda na rowerze, raz w tygodniu jazda konna. 2. Jeszcze nie. 3. Tak. Siostra ma dużą nadwagę, którą zwalcza dietą u dietetyka, mama i ojciec dietą Pierre Dukana. 4. Nie. 5. Sobota: śniadanie 3 kanapki, drugie śniadanie płatki, serek, parówki, obiad to co w lodówce, czyli najczęściej słodycze, serki, kanapki, jabłko, kolacja kanapki. Ciągle jakieś słodycze. Nie jadam regularnie, najczęściej jem to co jest w lodówce, ciągle zagryzam słodyczami. Pije soki, czasem herbatę i colę. Nie jadam z ustaloną godziną. Występuje u mnie coś takiego, że nawet gdy nie jestem głodna coś zjem. 6. Nie.   Bardzo proszę o pomoc, lub kilka dobrych rad. Z góry dziękuję. aod.
ponad rok temu

Witam,

Zabrakło informacji o Twoim wzroście.
Po uzupełnieniu danych proszę o ponowne zadanie pytania.
Jesteś bardzo młoda i diety w Twoim wieku nie są zalecane.
Jeśli uważasz, że masz problem z masą ciała, koniecznie porozmawiaj o tym z rodzicami.
Zajrzyj na: http://www.izz.waw.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=7&Ite... dzieci
W Twojej diecie codziennie powinno znaleźć się miejsce na: warzywa, owoce, produkty zbożowe (najlepiej pełnoziarniste), chude mięso/jaja/nasiona roślin strączkowych (wymiennie), mleko i nabiał (mogą być odtłuszczone), tłuszcze (masło,margarynę, oleje roślinne).
Koniecznie ureguluj pory posiłków.
Optymalna ilość to 5 posiłków dziennie.

Pozdrawiam