Jak nauczyć się pracować nad własną psychiką?

Witam. Jak nauczyć się pracować nad własną psychikę.? Jak ja wzmocnić. Mam ją bardzo słabą. :-(

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze najlepiej byłoby udać się do psychologa lub psychiatry. Osoby te pokażą jakie ćwiczenia najlepiej wykonywać aby rozwiązać Pani problem.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Proponuję konsultację z psychologiem, który pomoże Pani popracować nad sobą.

Aleksander Ropielewski

Nie wiem na czym konkretnie polega Pani problem. Sugeruję współpracę z psychologiem.