Jak ocenić ten opis TK 26-latki?

Proszę o interpretacje KT zatok przynosowych: Niewielkie zgrubienia przyścienne w zatokach szczękowych do 4mm. Zacieniona pojedyncza komórka sitowia przedniego prawego. Poza tym zatoki oboczne nosa prawidłowo powietrzne. Kompleksy ujścia-przewodowe obustronnie drożne. Skrzywiona przegroda nosa na lewo. Niestety wizytę mam dopiero za 2 miesiące, więc chciałabym szybciej coś wiedzieć. Czy mam się czym martwić? Dodam, że odczuwam ból nad okiem najczęściej z lewej strony, łzawi mi również lewe oko. Odczuwam także spływanie wydzieliny po gardle.

Dostałaś promieni rentgenowskich równe 160 ciu zdjęć klatki piersiowej robiąc TK zatok. Chcesz żyć, chcesz rodzić, chcesz mieć zdrowe dzieci? nie chcesz mieć raka? To nie rób takich badań i omijaj tego lekarza. Zatoki masz zdrowe . Masz migrenę.