Jak odczytać intencje chłopaka?

spotykam się z chlopakiem, on 29 ja 25 lat. spotykamy sie nieregularnie, zaprasza mnie do kina itp. tylko nie wiem czym jest nasza relacja. poznalismy sie na imprezie.odnalazl moj profil na fb, podziekowal za świetną zabawię, i że zrobiłam na nim duże wrażenie swoją energią,aż się ze mną umówił.jest spokojny.ostatnio to ja wyszłam z inicjatywą zaprosiłam go do klubu do moich znajomych przyszedł do nas, po imprezie tylko mnie przytulił.coraz bardziej mi się podoba . nie wiem co on czuje do mnie

Pośpiech i nadinterpretacja mogą później wywołać rozgoryczenie i poważny zawód.
Pozdrawiam.

Z tego, co Pani pisze wynika, że są to początki znajomości. Często na początku bardzo trudno odgadnąć czyjeś intencje, chociaż to, że ten mężczyzna wykazał inicjatywę i umówił się z Panią oraz przyjął zaproszenie od Pani może świadczyć o tym, że jest Panią zainteresowany. To, że po imprezie tylko Panią przytulił może oznaczać, że nie chciał przekroczyć za szybko pewnej granicy i Pani zrazić do siebie. Proponuję pozwolić relacji się rozwijać powoli i na zasadach ustalanych przez dwie strony. Kiedy jednak będzie odpowiedni moment by zdefiniować relację można rozpocząć odpowiednią rozmowę na ten temat.

Wyjścia są dwa-albo pani uzbroi się w cierpliwość i zobaczy co się z tej relacji rozwinie, albo po prostu porozmawia pani z ów jegomosciem i od niego dowie się na czym sprawy stoją. Proszę też pomyśleć czego pani oczekuje od tej znajomości i czy nadmierna niecierpliwość nie stworzy problemu dla osiągnięcia tych celów. Pozdrawiam

Witam Panią,

z pani opisu wynika, że spotykają się Państwo od niedawna, więc zalecam cierpliwość. Jeśli podoba się Pani znajomy, lubi Pani spędzać z nim czas, może warto po prostu cieszyć się czasem spędzanym razem? Wszystko się zapewne niedługo wyjaśni. Wygląda na to, że są Państwo wzajemnie sobą zainteresowani, jednak czy to przetrwa, okaże się jak bliżej się Państwo poznają, w tym momencie być może za mało Państwo o sobie wiedzą żeby składać poważne deklaracje? Myślę, że nie ma sensu niczego przyspieszać na siłę, takie rzeczy dzieją się naturalnie, oczywiście pozytywne myślenie może być pomocne :o)

Pozdrawiam,
Elwira Chruściel