Jak określić rodzaj depresji?

Witam. jak mam odróżnić na jaką depresję cierpię, bo na pewno na jakąś. :( jak ją leczyć? kto może mi pomóc? Nie chcę odchodzić z tego świata, ale już nie wytrzymuję tej presji. Błagam pomóżcie..

Dzień dobry,

Proszę udać się do lekarza psychiatry i/lub psychoterapeuty, którzy po osobistym zbadaniu, określą jakiej formy leczenia Pani potrzebuje. Pomoc może Pani uzyskać np.: w Poradni Zdrowia Psychicznego (w ramach NFZ).

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza