Jak podtrzymać znajomość internetową?

Witam.Mam 24 lata. Miałem 2 dziewczyny. Obecnie piszę przez internet z nowo poznaną kobietą. Problem polega na tym, że nadmiernie się angażuję i wybiegam w przyszłość-fantazjując i mając nadzieję, że ta nowa poznana osoba będzie moją partnerką. Jakimi sposobami podtrzymywać relację, mając zarazem dozę dystansu? Nie chcę cały czas pierwszy pisać i się narzucać, ale zarazem pragnę by ta 2 osoba także wyszła z inicjatywą pisząc. Bardzo proszę o jak najwięcej rad. Każda jest dla mnie na wagę złota.

Witam!
Utrzymywanie kontaktu i poziom bliskości w relacji zależy od obu stron. Pan, jak rozumiem, szybko angażuje się w relacji bez względu na postępowanie drugiej strony. Sądzę, że warto przyjrzeć się przyczynom tego stanu. Polecam kontakt z psychologiem lub psychoterapeutą. Mógłby Pan dzięki temu poznać lepiej swoje potrzeby i zastanowić się, jak Pana zachowanie wpływa na drugą osobę w relacji oraz jak zachowanie tej drugiej strony jest przez Pana odbierane. Rozumiem też, że chciałby Pan zbudować związek z tą panią, dlatego warto sprawdzić, co ona myśli na ten temat i jakie są jej oczekiwania względem Pana osoby. A najłatwiej tego dokonać pytając ją o zdanie. Powodzenia!

Pozdrawiam

Witam,jest Pan bardzo zainteresowany nowo poznaną kobietą i marzy Pan, snuje fantazje na jej temat, Wydaje mi się to jak najbardziej naturalne, jestem przeciwna wszelkim manipulacjom z relacjach z innymi ludźmi, jeżeli brak Panu inicjatywy z jej strony to proszę to jej napisać i poczekać na reakcję, jeżeli nastąpi zmiana w jej zachowaniu to będzie ważny sygnał,że jej też zaczyna zależeć na Waszej znajomości. Jeżeli zignoruje chyba trzeba będzie bardziej się postarać aby ją zdobyć, być może właśnie aktywnego i inicjującego faceta tak naprawdę potrzebuje. Pana decyzja- czy partnerka raczej bierna w relacji jest tym, czego Pan szuka czy trzeba będzie zmienić obiekt zainteresowania.Pozdrawiam