Jak poprawić swoje złe samopoczucie?

Czasami mam dość wszystkiego, staram się jak mogę ale jest coraz gorzej. Czuje się jak jakiś pierdolony pionek dla którego nie ma miejsca na tej ziemi, który jest tu za karę. Praca, dom, praca, dom, wieczne pretensje, okłamywanie mnie. Jestem ciagle poniżana i to przez osobę która kiedyś była mi bliska. Chce zniknąć na tym świecie nic dobrego już mnie nie spotka.

Dobry wieczór,
Proponuję skorzystać z profesjonalnej pomocy psychoterapeuty, który pomoże zobaczyć siebie i swoją sytuację w nowym świetle i wesprze w poszukiwaniu źródeł problemów i ich rozwiązań.
Pozdrawiam