Jak poradzić sobie z wątpliwościami odnośnie związku?

Jestem ze swoim partnerem rok. Bardzo go kocham ale teraz przechodzę wewnętrzny kryzys nie wiem czego chce. Podczas naszego związku mój chłopak ukrywał przede mną folder z gołymi dziewczynami , zdjęciami moich koleżanek , wiele zdjęć , ss z instagrama gdy widać jakieś dziewczynie dupe , cycki. Zmieniał telefon i nie usunął tego ,dopiero jak to odkryłam. Trzymał to w ukrytych folderach na telefonie. Serce mi sie złamało , bardzo dużo przepłakałam bo czułam się oszukana. Tym bardziej , że zapewniał mnie , że nie ma żadnych tajemnic. Sytułacja wystąpia w styczniu ale ja nadal nie mogę o tym zapomnieć i mimo wszystko ze partner się bardzo stara , to czasami przychodzi mi to do myśli. Nie wiem czy dobrze zrobiłam , wybaczając mu to. Ponownie mamy kryzys ciagle się kłócimy. Wracam do wszystkich jego błędów. Z jednej strony chce z nim być a z drugiem nie. Kocham go i choć bym chciała odejsc nie potrafię

Witam,

Myślę, że w związku ważne jest zaufanie, które Pani utraciła do partnera w momencie odkrycia prawdy o zdjęciach. Pytanie jak Pani interpretuje zdradę? Odnoszę wrażenie, że właśnie czuje się Pani zdradzona. Warto żeby powiedziała Pani wprost partnerowi o swoich uczuciach i wątpliwościach, co do Waszego dalszego związku. Proszę też zdać sobie sprawę, że pomimo, iż Pani chłopak posiada nagie zdjęcia innych kobiet, to Panią wybrał na partnerkę a nie kobietę z tych zdjęć. W związku ważna jest komunikacja, która jest w stanie przepracować kryzys w związku. Pozdrawiam