Jak mam zmienić zachowanie chłopaka?

Witam mam problem s chłopakiem który notorycznie ogląda się za dziewczynami przy mnie oraz wchodzi na portale aby oglądać pol nagie kobiety ,bardzo mnie tym rani,niestety nie chce zmienic xacho.

Szczera rozmowa na temat dyskomfortu, który Pani odczuwa w sytuacjach, gdy partner ostentacyjnie przygląda się innym kobietom w Pani towarzystwie z pewnością powinna być pierwszym krokiem. W związku opartym na partnerstwie i wspólnej trosce o dobro drugiej osoby pożądane są takie zachowania, które nie godzą w drugą osobę. Warto rozważyć wspólne spotkanie z psychologiem, który mógłby pomóc w zlokalizowaniu źródeł tych trudności i w komunikacji między Państwem.