Jak pozbyć się nadmiernych kilogramów po ciąży?

dzien dobry jestem mma 4 dzieci najstarsze ma 4 puzniej 3 latka i teraz blizniaczki maja 8 miesecy chciała bym sie pozbyc brzuszka a nie jadam reguralnie bo czasami nie ma na to poprostu czasu mam 25 lat 160 wz i waze 84 kg prosze o pomoc

Dzień dobry!
Bycie mamą to pełen etat, a bycie mamą 4 dzieciaczków to "niekończąca się opowieść". Jeżeli chce Pani pozbyć się zbędnych kilogramów po ciąży to najłatwiejszym sposobem jest stosowanie zasad racjonalnego zdrowego odżywiania. Proszę zacząć od 5 małych posiłków w ciągu dnia. Do tego około 2 litrów wody- pewnie brzmi strasznie, ale woda doskonale wspomaga proces odchudzania. O aktywności fizycznej nie będę pisać, sądzę, że ma ją Pani pod dostatkiem, ale z czasem proszę się zastanowić nad ćwiczeniami, np.: joga. W Pani rękach "leży" dobro dzieci, ale Pani potrzeby są równie ważne. Proszę znaleźć wolną chwilę na posiłek. W trybie regularnego jedzenia szybko osiąga się efekty w odchudzania i odżywianiu.
I proszę jeszcze pamiętać, że szczęśliwa mama to szczęśliwa rodzina!
Życzę dużo zdrówka i wolnej chwili na posiłki!