Jak skutecznie zrzucić kilogramy po ciąży?

Dzień dobry, Jestem mamą od 9 miesięcy. W ciąży przytyłam 16 kg, zaraz po porodzie schudłam 11 kg, a później znów przybrałam 6 kg. od kilku miesięcy próbuję zrzucić zbędne kilogramy, ale bezskutecznie. Od ponad miesiąca jeżdżę regularnie na rowerze (około 100 km tygodniowo), pije samą wodę, odżywiam się raczej zdrowo. Od lat mam tak, że jak jestem głodna i nie zjem czegoś na czas to robi mi się słabo, ręce mi się trzęsą. Kiedy zjem posiłek to o wiele za dużo, a dodatkowo pomimo uczucia sytości muszę zjeść coś słodkiego i to sporo. Zaczęłam się zastanawiać czy nie mam problemów z poziomem cukru. Proszę o pomoc. Dziękuję i pozdrawiam.

Pani objawy rzeczywiście wskazuja na problemy z utrzymaniem prawidłowej glikemii. Nie sposób ani a odiagnozę ani tym bardziej poradę przez intrnet. Ozywiście mogę tu napisać cos w rodzaju: proszę pilnować IG posiłkow oraz czasu posiłkow tak, aby nie dopuszczać do napadow głodu i objawow, jakie im towarzyszą, ale to banały, o których Pani z pewnością wie, tylko pytanie "JAK" to zrobić. A na takie konkretne pytani mogłabym Pani odpowiedziec wyłącznie w czasie konsultacji. Zapraszam na www.przeciwwaga.pl