W jaki sposób zrzucić zbędne kilogramy po ciąży?

jak mam zrzucić zbędne kilogramy po ciąży? Waże 87 kg i mam 173 cm wzrostu

Witam serdecznie, jak długi okres czasu minął od rozwiązania? Jaka waga była przed ciążą? Karmi Pani naturalnie czy sztucznie? To tez jest wazne przy zrzucaniu wagi po ciąży? Najlepszym rozwiązaniem będzie połączenie diety redukcyjnej z ćwiczeniami na początek lekkie później zwiększenie aktywności. Dieta dobrze zbilansowana.w razie chęci współpracy proszę o kontakt prywatnie.
Pozdrawiam,
Ania Zientalska