Problem ze zrzuceniem kilogramów po ciąży

Witam, jestem matką karmiące od 14 miesięcy. Mam 39 lat. Zastanawiam się dlaczego nie chudn ani deka.Musze powiedzieć że bardzo dużo utylam podczas ciąży.Co mam zrobić z tą nadwagą Proszę o pomoc.

Witam! Dieta + aktywność fizyczna, to najlepsze połączenie w celu redukcji tanki tłuszczowej. Polecam zwiększyć aktywność fizyczną (zumba, fitness, bieganie, pływanie, jazda rowerem). Wskazówki żywieniowe znajdują się na mojej stronie www.diet-coaching.xaa.pl zapraszam do jej odwiedzenia oraz zadawania pytań. Pozdrawiam, Dietetyk Patrycja Sankowska