Jak pozbyć się przebarwień na nogach?

Witam Po skleroterapii zostaly mi liczne przebarwienia na nogach. Niestety wygladaja gorzej niz przed zabiegiem zamykania naczynek, a minely 3 lata. Co moge zrobic by pozbyc sie tych szpecacych przebarwien? czytalam, ze suledoksyd ma dobre rekomendacje wlasnie na przebarwienia? Probowalam Keladerm ale na moje nogi musialabym kupic caly wagon, a cena za niewielka ilosc jest wysoka i efektow jakos nie widzialam. Prosze o jakakolwiek, rade, sugestie, bede ogromnie wdzieczna. Pozdrawiam

Bardzo mi przykro, ale zagadnienie utrzymujących się po skleroterapii przebarwień jest bardzo złożone i nie ma aktualnie jednej, skutecznej metody na pozbycie się ich. Można próbować terapii laserem pikosekundowym, ale nie jest to popularne zastosowanie tej technologii. Można smarować skórę z przebarwieniami preparatem, zawierającym hydrochinon. I uczulam na fakt, że miejsca z przebarwieniami należy bezwzględnie chronić przed słońcem.