Jak pozbyć się zmian skórnych u dziecka?

Witam, Moj maluch ma juz 3 mce i od ponad miesiaca zmaga sie z zaczerwienionia i podrazniona skora za uszami. Uzywalam hydrokorytozn 1%, compolepszylo ale nie wyleczylo problemu, ostatnio byl ostry stan zapalny I dostal antybiotyk ihydrokorttzon 0.5%. Dodam, ze ma tez ciemniuche I zaczerwieniona skore na glowoe. Co robic I jak to wyleczyc?

Dzień dobry Pani,

zalecałabym, aby udała się Pani do lekarza dermatologa. Będzie mógł obejrzeć zmianę na skórze Pani dziecka i zalecić odpowiednie leczenie lub wdrożyć odpowiedni lecz.

Pozdrawiam serdecznie i życzę miłego dnia :)

Dr Izabela Lenartowicz