Jak prowadzić sobie z problemami w pracy?

Witam, mam problemy w pracy. Dosyć niespodziewanie musiałem zastąpić moją koleżankę w jej obowiązkach, szef twierdzi że dam radę, ale nie potrafię się przemóc i zaakceptować zmian.

Witam Pana,

zbyt mało danych ujawnia Pan, nie wiadomo, co jest przyczyną tych zmian. Zachęcam do konsultacji psychologicznej, ze specjalistą łatwiej będzie poradzić sobie z problemem.

Pozdrawiam serdecznie, Bożena Waluś