Jak się pozbierać po rozstaniu z partnerką?

Witam.Mam pytanie związane z rozstaniem.Byłem z dziewczyną 1,5 roku.Rozstanie pojawiło się nagle-kryzys,po którym moja dziewczyna powiedziała mi,że nie chce już ze mną być ponieważ już mnie chyba nie kocha i nie chce być już ze mną na siłę bo po tym kryzysie stała się nieszczęśliwa.Od rozstania minął tydzień,a ja ciągle nie umię się pozbierać,tęsknie za nią.Błagałem ją codziennie o ostatnią szansę,żebyśmy spróbowali ,ale nic z tego,jest nieugięta.Czy po upływie czasu jest szansa zeby wróciła?

Witaj. Tego nikt nie wie i nie przewidzi - natomiast TY powinieneś odpuścić. Nie ma sensu drążyć zakończonego tematu. Jest to zamknięta książka.

Zdaję sobie sprawę, że jest to pewnego rodzaju szok i trudno jest się pozbierać. Jakbyś nie mógł sobie poradzić to możesz udać się po wsparcie do lokalnego terapeuty lub skorzystać z konsultacji Internetowej.

Pozdrawiam serdecznie i życzę wszystkiego dobrego!
http://blog.psychopedagog.eu
http://facebook.com/gabinetdawidkk/

Terapie i konsultacje on-line.
http://psychopedagog.eu/terapia-online/

Dzień dobry!

Przykro mi z powodu Pana straty. Każdy człowiek - statystycznie - jest w swoim życiu w kilku związkach, więc i kilkakrotnie musi zmierzyć się z rozstaniem. Zawsze jest to przykre, bolesne doświadczenie. Jeśli związek był ważny, zaangażowanie duże i do rozstania doszło wbrew Panu - ta przykrość może trwać i przypominać okres żałoby. Zazwyczaj jednak z czasem emocje stabilizują się, myśli i nastrój wracają do normy, stopniowo godzimy się z rozstaniem, akceptujemy je.

Pozdrawiam!