Jak skutecznie i w jaki sposób schudnąć ok. 7 kg?

Witam, nazywam się Natalia i mam 173,5 cm wzrostu a ważę 60 momentami 61 kg i chciała bym zrzucić ok. 7 kg na wiosnę :) nie mam możliwości ćwiczyć zbyt często, ale zawsze ćwiczę dwa razy w tygodniu po godzinie. Jak schudnąć bez zbytniego głodzenia się, czego powinnam nie jeść przede wszystkim a czego mogę jeść/pić więcej? Bardzo proszę o kilka wskazówek :)
ponad rok temu

Witam,

W Pani/Twoim opisie zabrakło informacji o wieku, co w tym przypadku utrudnia mi dopasowanie konkretnych zaleceń.
Nie ma wskazań do podejmowania diety odchudzającej, a na pewno redukcji masy ciała rzędu 7kg.
Prosiłabym o uzupełnienie informacji odnośnie wieku i ponowne zadanie pytania.

Informacje odnośnie tego, czego lepiej unikać, aby zapobiec tyciu dostępne są w artykule:
http://portal.abczdrowie.pl/produkty-zakazane-w-diecie
Warto jadać regularnie:
http://portal.abczdrowie.pl/regularnosc-posilkow-a-dieta

Jeśli masz mniej niż 18 lat, wszystkie decyzje powinnaś konsultować z rodzicami.

Pozdrawiam