Jak skutecznie leczyć białe krostki w okolicach nosa i brody?

od paru lat mam takie białe krostki na około nosa i brodzie. Są ułożone jedna przy drugiej. Nie mogę sie powstrzymać żeby ichj nie wyciskać. No i jak je gniotą to wychodzą czasem cienke a czasem grube białe nitki. Jest to wkurzające bo za pare dni wracają. przez takie gniecienie już mam dziury przy nosie i brzydko to wygląda. Co z tym robić żeby to znikneło. Mam te duże dziury na nosie od wiciskania wągrów. Mam tłustą skórę i nie moge sobie z nią poradzić

Witam proszę zacząć wizytę od konsultacji u lekarza medycyny estetycznej , bądź

dermatologa. Skóra zostanie dokładnie obejrzana i zbadana, zostaną dobrane jak

najodpowiedniejsze metody leczenia. Najskuteczniejszą metodą na blizny i trądzik jest

zastosowanie peelingów medycznych w połączeniu z lekami do stosowania na skórę

odpowiednio dobranymi do stanu skóry.