Jak skutecznie wyleczyć grzybicę pochwy u 27-latki?

Szanowni Państwo, od około trzech miesięcy próbuję wyleczyć grzybicę pochwy. Stosowałam już leki dopochwowe i douszne, była pewna poprawa, ale nigdy do końca i znów się pogorszyła. Wciąż raz na tydzień stosuję leki doustne, ostatnio zrobiony posiew rzekomo jest "w granicach normy laboratoryjnej", ale ja wciąż jestem chora. Nie wiem już, co mam robić. Proszę o pomoc.

Lek. Tomasz Budlewski

a czy partner seksualny także był leczony wtedy gdy leczona była Pani? wskazana ponowna wizyta u ginekologa i odpowiednie leczenie zarówno dla Pani jak i dla Partnera.