Jak sprawdzić, czy są przerzuty po bezcewkowej resekcji guza pęcherza moczowego?

Witam wczoraj mąż miał bezcewkową resekcję guza pecherza moczowego. Jak sprawdzic czy są przerzuty?

Podejrzewam , że chodzi o "przezcewkową" , a nie "bezcewkową" resekcję! Nie znam wielkości guza ani efektu końcowego operacji , nie potrafię więc odpowiedzieć! Proszę omówić ten temat z operatorem!!! zż