Jak sprawdzić czy to moje dziecko?

Opisze całą sytuacje bardzo szczegolowo , miedzy 7a 10 lipca kochalem sie w moja dziewczyna konczac w niej codziennie , dostala 19 lipca okres , rozstalismy sie i ona 5 sierpniaprzespala sie z innym on w niej podobno nie skonczyl , 21 sierpnia miala usg pecherzyk mial 3mm ginekolog okreslil ze to ciaza 3/4 tygodniowa , kocham moja byłą chcemy zeby to bylo nasze dziecko , moze mi ktos wyjasniic wszysko po koleji jak to dziala i jakie sa szanse zeTOmojeDZIECKO.ile mija czasu od stosunkuDOzaplodnie

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli 21 sierpnia lekarz określił wiek ciąży na 3-4 tygodnie to do zapłodnienia najpewniej doszło w wyniku drugiego stosunku. Proszę bowiem pamiętać, że wiek ciąży liczy się od pierwszego dnia ostatniej miesiączki.