Jak stosować leki na bazie Sumatriptanów?

Od kilku lat leki na bazie sumatriptanów. Rok temu lekarz mi przepisal tabletki , ktore wklada sie pod jezyk i funkcjonuja szybko, z tym ze na poczatku bralam 2 dni i przechodzilo, od jakiegos czasu, biore i w te dni Nie mam bolu, przestane, bol przychodzi. Tak jakbym mogla sobie regulowac kiedy ma mnie bolec glowa. Czy lepiej ich Nie brac i sie meczyc Jak przyjdzie ból? Dlaczego Po tych tabletkach cala skora mnie piecze Jak mam kontakt z ciepla woda?

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze należy zmodyfikować leczenie . Proszę koniecznie zgłosić sie do lekarza prowadzacego leczenie