Zapytaj lekarza

1 , 0 2 7 , 7 4 0

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Jak stosować Sulpiryd?

Witam. Od dłuższego czasu zażywam lek sulpiryd ( na lęki, fobie społeczną, głosy w głowie ). Ostatnio czuję się gorzej a mój lekarz wziął urlop. Czy mogę sam zwiększyć dawkę leku. Obecnie zażywam 3 tabletki co odpowiada 300 mg sulpirydu. Czy zwiększenie dawki o jedną tabletkę( co zresztą i tak będzie miało miejsce ), samemu, może mi zaszkodzić?
MĘŻCZYZNA, 30 LAT około miesiąca temu

Jak przekonać osobę z depresją do wizyty u psychiatry?

Depresja to choroba cywilizacyjna. Wciąż jednak nie jest to dobrze znana choroba. Obejrzyj film i poszerz swoją wiedzę o depresji. Dowiedz się, jak przekonać osobę z depresją do wizyty u specjalisty.

Zmiana dawki i sposobu przyjmowania leku to zbyt odpowiedzialna decyzja by można ją podejmować korespondencyjnie, nie znając pacjenta, choroby, przebiegu leczenia, innych schorzeń. Lekarz też może mieć urlop. Nieśmiało proponuję by awansem sprawdzać termin urlopu. Może ostatnią wizytę miał Pan na tyle dawno, że nie mw Pan takich informacji. Proponuję odczekać do powrotu lekarza lub poradzić się lekarza rodzinnego, który chyba ma informacje medyczne o Panu. Pozdrawiam

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy