Jak usunąć kamień na zębach domowym sposobem?

Jak usunąć kamień na zębach domowym sposobem. Witam zwracam się z pytaniem czy jest możliwość usunięcia kamienia nazębnego domowym sposobem. Kamień bardzo szybko od usunięcia w gabinecie powraca muszę go usuwać praktycznie dwa razy w miesiącu co może być przyczyną że tak szybko powraca. Czy można domowym sposobem żeby nie zniszczyć sobie szkliwa zrobić to w domu. ? Dodam, że nie pale papierosów, ani nie pije kawy wogole. Chce jeszcze dodać, że mam bardzo nadwrazliwe zęby i dziasla.

Radzę zacząć od wyrównania pH organizmu. Np Fytomineral 40-60 kropli dziennie. Kamień nazębny to efekt reakcji będącej próbą zrównoważenia pH w jamie ustnej. Wapń osadzający sięu Pani jest wcześniej wyrwany z Pani kości. Warto więc sprawdzić i ewentualnie stale uzupełniać poziom witaminy D3. Pozdrawiam