Jak walczyć z infekcją w 5 tygodniu ciąży?

Witam, jestem w 5 tygodniu ciąży i chyba wydała mi się infekcja pochwy swędzi i piecze i przy oddawaniu moczu tez. Używam 2 dni clotrimazolum ale niezbyt pomaga czy jest coś co mogę jeszcze uzyc

Witaminy w ciąży

Lek. Wojciech Zygmunt

Clotrimazol nie zawsze jest skuteczny w tego typu infekcjach. Warto udać się do ginekologa, w celu rozważenia i przepisania innego leczenia. Szczególnie, że jest pani w ciąży. Pozdrawiam i życzę zdrowia.