Jak wygląda rozdzielenie palców u stóp połączonych skórą?

Witam! Moja córka urodziła się z Syndaktylią paliczków II i III stopy prawej i lewej. Chciałam zapytać jak wygląda rozdzielenie palców u stóp połączonych skórą? Czy jest to skomplikowana operacja?

To zależy od stopnia zrośnięcia i umiejętności chirurga . Nie badałem pacjenta , więc nie mogę się autorytatywnie wypowiedzieć! Na ogół nie jest to szczególnie skomplikowana operacja , ale proszę pytać o wszystko chirurga , który będzie operował , zż