Jak wyleczyć guzki na pachwinie?

Witam, od paru miesiecy mam na pachwinie kilka gulkow wygladajacych jak rozowe pieprzyki. Sa malutkie , koloru skory , ale uciazliwe przy goleniu. Chcialabym spytac co to moze byc i czy jest jakis lek ktory by te gulki/ wystające pieprzyki usunął. Pozdrawiam, Ola

Witam,
prawdopodobnie są to włókniaki, jeżeli Pani może proszę wysłać mi foto w/w zmian skórnych celem potwierdzenia diagnozy.W przypadku włókniaków można je usunąć przy użyciu lasera np diodowego Varilite lub CO2 ,lub urządzenia emitującego wiązkę plazmy.
pozdrawiam