Jak wyleczyć infekcję grzybiczą pochwy?

Witam.Stosuje od 5 dnii tabletki dopochwowe Fluomizin przeciw infekcji grzybiczej.Od 4 dnia świąd,swędzenie w okolicach intymnych oraz pozostałości tabletki bieliźnie czy podpasce znacznie się zwiększyły przez co czuję się bardzo niekomfortowo.Czy to oznacza,ze leki nie działają?Jutro jest ostatni dzień przyjmowania leku.

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

Być może Pani objawy wynikają z miejscowego podrażnienia, spowodowanego przez tabletki.