Jak wyleczyć silne zapalenie pochwy i sromu?

Witam, od pewnego czasu mam kłopoty ze zdrowiem. Cierpiałam m.in. z powodu silnego zapalenia pochwy i sromu, leki które mi przepisano to betadine maść oraz globulki. Mam również migdałki do usunięcia oraz zmiany na węzłach chłonnych. Zauważyłam, ze niedawno na rękach i nogach zaczęły mi rosnąć ciemne włosy, nigdy wcześniej nie miałam tego kłopotu a moje włoski były jasne i raczej niewidoczne. Wyniki badań krwi oraz tarczycy w normie, jaki może być powód pojawienia się tych włosów?

Lek. Tomasz Budlewski

być może zaburzenia hormonalne, konieczna ponowna wizyta u lekarza ginekologa i endokrynologa