Jak zmienić nastawienie do dzieci?

Pytanie mam do psychiatry lub psychologa. Mam trzecie dziecko w drodze, dwoje są jeszcze bardzo młode. Nie chcę tego dziecka, już z dwojgiem mamy utrapienie, a kolejne wszystko pogorszy. Czy jest jakiś sposób, żebym zmienił nastawienie i nie oszalał po jej urodzeniu?

Dzień dobry, proszę skorzystać z pomocy psychologicznej, warsztatów rodzicielskich, szkoły dla rodziców. Aby dzieci stały się dobrze funkcjonującymi osobami w dorosłości, potrzebna jest miłość rodzicielska, ich akceptacja bezwarunkowa i poczucie bezpieczeństwa.

Pozdrawiam