Jak pomóc dziecku, które traci przytomność?

dobrze czekamy ale corka mdleje w szkole i nie chodzi do szkoły a już pol tora miesiąca jest do tylu z nauka. w srode zemdlała w szkole i znow lezy.

Może potrzebuje uwagi, opieki, zrozumienia?
Może córka jest potrzebna w domu (rodzicowi)? Samo pytanie postawione jest w sposób pretensjonalny, dlatego na miejscu rodzica zadałbym sobie pytanie - dlaczego mam takie nastawienie? Czy martwię się naprawdę o dziecko, czy chciałbym "naprawić wadliwy model", bo nie mam spokoju?