Jaka jest przyczyna tych napadów padaczki?

Witam, w niedziele miałam wypadek samochodowy w którym straciłam przytomność, jak się okazało dostałam dwa razy napad padaczki pierwszy raz w życiu, eeg wyszło że napady padaczki będą ale podczas tego badania zasnęłam i pare razy obudziłam się gwałtownie, rezonans głowy wyszedł super, czy możliwe że w badaniu eeg był błąd przez moje gwałtowne budzenie?

Witam! Proszę zachować spokój - pojawienie się napadu przypominającego padaczkę, wcale nie oznacza, że ktoś choruje na padaczkę. Przy wstrząśnieniu mózgu jest to możliwe. EEG jest badaniem dodatkowym i jeżeli są wątpliwości, to należy je powtórzyć - artefakty i błędy nie należą do rzadkości. Powodzenia W. Łuczkowski.