Jaka jest szansa na zajście w ciążę u osoby stosującej Ginalgin?

Pytanie brzmi ze syaram sie o dzidziusia w dni plodne strania bylo codziennie a tak co 2 dni tylko meczy czasie miałam wizyte u lekarza i dowiedziałam sie że mam stan zapalny jakie są szanse że mimo tego zajde przepisane ginalgin i nystatyna ale narazie nie stosowanr ze wzg na to że nie wiem czy jeste a nie chce zaszkodzic dziecku choc wiem ze stan zapalny tez jest niebezpieczny test robiłam wyszedl negatywby ale moze za wczesnir bo @ mam dopiero dostać 20 cykl 35 dniowy Z góry dziekuje za odpowiedz

Lek. Michał Lenard

Może Pani stosować te preparaty, jeśli zajdzie Pani w ciążę, to nie będą one miały negatywnego wpływu na dziecko. Pozdrawiam!