Jaka mogła być przyczyna tak wyglądających wymiotów?

Witam, mam 18 lat i 3 tygodnie temu bylam na imprezie gdzie byl alkohol i wypilam niestety za duzo i skonczylo sie to wymiotami fusowatymi, czarnymi. zwymiotowalam z 2 razy i w miare duzo potem pilam duzo wody aby bylo lepiej i po okolo godzinie znow zwymiotowalam ale juz kolor wymiocin byl normalny. Chce dodac rowniez ze tego dnia prawie nic nie jadlam a przez 4 poprzednie dni kazdego dnia wypijalam troche alkoholu i w ciagu tych 4 dni tez bylam dwa razy w stanie upojenia. Innych objawow nie mam, od tego momentu nic nie wypilam i nic mi sie nie dzieje niepokojacego, czy wymiociny fusowate ciemne byly przez alkohol? czy powinnam sie dalej martwic?
KOBIETA, 18 LAT 9 miesięcy temu

Fusowate wymioty są zwykle objawem krwawienia z górnego odcinka przewodu pokarmowego. Jeżeli dolegliwości nie nawróciły od tylu dni, najpewniej nie ma powodów do niepokoju. Sugeruję wykonanie gastroskopii w trybie planowym.