Jaka może być przyczyna puchnięcia dłoni?

Witam,Co może być przyczyną puchnięcia lewej dłoni.Zaczęło si ę o spuchniętego palca,potem dwóch i w przeciągu 0,5 roku dłoni,Rehabilitacja,maście ,zastrzyki nie pomagają.Pozdrawiam .Mam 65 lat i osobą otyłą

Dzień dobry, poza badaniem rtg konieczne jest wykonanie podstawowych badań krwi jak morfologia, kreatynina, CRP, OB czy kwas moczowy. Jeśli dolegliwości nie obejmująż żadnych innych stawów, byc może również USG stawów ręki.