Jaka powinna być dawka Euthyroxu przy arytmii?

Dziendobry od paru lat choruje na niedoczynnosc tarczycy biore euthyrox 75 bisocard 2.5 pol tabletki na nadcisnienie i arytmie serca i leki ziolowe ekstraspasmina na depresje ktora trwa 10 lat wczesniej bralam psychotropy ale chcialam byc w ciazy i odstawilam i bylam ale poronilam czy dawka 75 mg nie jest zaduza euthyroxu przy nadcisnieniu i arytmii

Lek. Tomasz Budlewski

A jakie jest TSH? Proponuje kierowac się zaleceniami lekarza prowadzącego