Jaki jest powód plamienia u osoby aktywnej fizycznie?

Witam od dwóch miesięcy zaczęłam intensywnie ćwiczyć a dokładnie skaczę 50 minut na trampolinie i od tej pory mam pewien problem często krwawię a po stosunku to jak bym miała okres miesiączki mam regularne które są bardzo obfite i trwają 8 dni z czego 5 to jest mocne krwawienie. Rok temu urodziłam dziecko i cytolagia była dobra. Co to może być.

Witaminy w ciąży

Lek. Katarzyna Szymczak

Bez badania ginekologicznego ciężko cokolwiek powiedzieć, konieczna jest kontrola u ginekologa.
Pozdrawiam